ZIMA W MIEŚCIE – podsumowanie.

W dniach od 13 do 24 lutego 2017 r . dzieci i młodzież w wieku od 7 do 19 lat mogły bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach sportowo-rekreacyjnych w ramach akcji Zima w Mieście organizowanych przez Białołęcki Ośrodek Sportu.

Bogaty program Białołęckiego Ośrodka Sportu składał się z zajęć z różnych dyscyplin sportowych takich jak: koszykówka, siatkówka, piłka nożna, pływanie, ścianka wspinaczkowa, unihokej, tenis stołowy, łyżwiarstwo, oraz baseball, który okazał się prawdziwym hitem wśród dzieci i młodzieży.

Nie zabrakło również innych ćwiczeń ogólnorozwojowych, które nasi instruktorzy wprowadzali podczas licznych gier i zabaw. Podczas tych zajęć dzieci pod czujnym okiem instruktorów i trenerów mogły w bezpieczny sposób rozwijać swoje umiejętności, pasje i sportowe zainteresowania.

Uczestnicy Programu „Zima w Mieście 2017” otrzymali drobne upominki w formie sportowych gadżetów. Natomiast najlepsi zawodnicy w poszczególnych konkursach i zawodach otrzymali medale z prawdziwego zdarzenia. Przez cały czas trwania akcji na fanpage’u Białołęckiego Ośrodka Sportu prowadzona była fotorelacja z odbywających się zajęć i zawodów.

Dwa tygodnie Zimy w Mieście minęło nie wiadomo kiedy. Pozostały fajne wspomnienia, kolorowe zdjęcia i nowe przyjaźnie.
Dziękujemy naszym instruktorom: Józefina Kołucka, Marcin Stromecki, Krystian Klucznik, Karol Romański, Renata Gawrylak i Mariusz Gawrylak za stworzenie świetnej atmosfery, zaangażowanie i opiekę nad dzieciakami i młodzieżą.
Brawa dla Was!

Jeszcze chwila, jeszcze momencik i zaczniemy nowy semestr wracając na dobre do szkolnej rzeczywistości. Żegnajcie ferie, do widzenia Zimo w Mieście, do zobaczenia za rok!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here