Przeżyjmy to jeszcze raz!

Dzień Dziecka na Sportowo już za nami. Impreza organizowana przez Białołęcki Ośrodek Sportu, Dzielnicę Białołęka, Akademię Piłkarską AGAPE Białołęka oraz klub sportowy Be a Star Football Academy to już kolejny rok z rzędu niezwykle udane przedsięwzięcie, które jeszcze długo będzie wspominane wśród wszystkich wyjątkowych uczestników!

Przedpremierowe otwarcie rozgrywek miało miejsce w piątek 2 czerwca o godzinie 19:00 na boisku przy ulicy Światowida 56. Chłopcy i dziewczynki z roczników 2008 i 2009 przy wtórze hymnu Ligi Mistrzów i po wylosowaniu składów drużyn mogli być świadkami meczu pokazowego pomiędzy dwoma wyjątkowymi zespołami – PSG a Borussią Dortmund. A to był dopiero początek! Prawdziwy kaskadowy potok sportowych emocji przybrał na sile dzień później – 3 czerwca od samego rana arena przy ulicy Strumykowej 21 tętniła niesamowitą energią.

Zacięta walka o wygraną Ligi Mistrzów rozegrała się pomiędzy klubami Arsenal Londyn i AS Monaco, a szala zwycięstwa przechyliła się w stronę pierwszej z wymienionych drużyn. Zdobywcami pucharu Ligi Europejskiej okazała się drużyna Chelsea, pokonując w emocjonującym finale Liverpool FC. Miano Zawodnika Turnieju otrzymał bardzo utalentowany Mikołaj Powałka.

Wśród zawodników największym popisem zdolności bramkarskich poszczycił się Mikołaj Piekut, natomiast wśród najlepszych strzelców znalazło się dwóch niezwykle utalentowanych piłkarzy – Franek Roczniak i Filip Radecki. Obaj w brawurowy sposób zdobyli dla swoich drużyn po 11 strzelonych bramek i jedynie wyższa lokata drużyny Franka zaowocowała zdobyciem tytułu Króla Strzelców.

Na Mini Lidze Mistrzów Dzień Dziecka się nie zakończył! Wyjątkowych emocji przysporzyły również inne, fantastyczne i nietuzinkowe atrakcje – liczne pokazy taneczne, baletowe, prezentacje sztuk walki, fenomenalne zdolności zaprezentowane w pokazie przez naszego gościa, Adriana Duszaka, Międzynarodowego Mistrza Niemiec Football Freestyle oraz niezwykle zabawny klaun Kluseczka, dzięki któremu dzieciaki w swoim dniu mogły cieszyć się najwyższej jakości sztuką cyrkową.

Dzieci i rodzice mogli również nieodpłatnie skorzystać z takich kolorowych przyjemności jak malowanie twarzy, warsztaty biżuteryjne a spragnieni przekąsek i słodkości mogli liczyć na chrupiący popcorn oraz pyszną watę cukrową.

Kolejny raz wszyscy mogliśmy zobaczyć, ze na Białołęce mamy najwspanialszą młodzież, wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom, a także naszym partnerom organizacyjnym serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną radość, do zobaczenia za rok!

Videoklip:


Fotorelacja:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here